Valguspallidega saad oma koju tuua hubasust ja romantilisust. Neid saab kasutada nii dekoratsioonina üritustel, kui ka kodusisustuses. Valguspallid annavad oma erilisuse edasi just pimedamal ajal, sest tekitavad mõnusa hajutatud hubase valguse. 

Mõtled, et kas sinu koju ikka sobivad valguspallid? Sobivad ikka! Valguspallid sobivad igasse interjööri. Eriti romantilise meeleolu loovad valguspallid magamistoas! Kui vajad veidi inspiratsiooni, siis Pinterestist leiad põnevaid võimalusi valguspallide kasutamiseks. Vihjeks võime kohe öelda, et valguspalle võid riputada nii voodipeatsi, peegliraami või riiuli külge, panna lihtsalt aknalauale või mõnda suuremasse klaasist anumasse. Lisaks on võimalus riputada valguspallid kardinapuu külge või muudmoodi lae alla. Üritustel saab valguspallid panna lihtsalt lauale meeleolu tekitamiseks.

Kifti e-kaubamaja pakub vaguspalle erinevates värvitoonides, et leiad alati endale sobiva vastavalt oma kodu värvidele! Kiftis müügil olevad valguspallid on toodetud Rootsis.

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.