Põhjamaine Kaubamärk “TJOCK” on spetsialiseerunud väga paksu ja tiheda ehk siis hiigellõnga tootmisele. Hiigellõngad toodetakse vastavalt tellimustele Soomes.

Hiigellõnga tootmisel kasutatav materjal on 100% naturaalne meriino vill ja mõnel lõngal on koostises ka tussahi siidi. Meriino vill on kõige pehmem vill maailmas! See on hüpoallergiline and nahasõbralik. Hiigellõng on tehtud Meriino lamba villast – nende vill on paksem, kui tavalise lamba vill ning 6x tugevam kui inimese juuksed. Sellepärast on meriino villasest hiigellõngast “Merine” tekid ja muud kudumid eriti pehmed ja ei aja sügelema.

Hiigellõng “TJOCK” on kedratud lõng, mis teeb lõngast valminud toodete hoolduse lihtsamaks – lõng ei aja kiude ja pusakaid, pesta võib käsitsi, jahedas vees.

Meile meeldivad suured eriti paksud kudumid hiigellõngast. Hiigellõng on stiilne ja kudumid valmivad kiiresti. Kasuta oma loomingulist, et luua midagi inspiteerivat, imetlusväärset ja pilkupüüdvat. “TJOCKT” kohevad hiigellõngad sobivad nii kampsuni, mantli, päevateki, pleedi, padjakatete või mille iganes kudumiseks, kindlasti on selleks miljon ideed.

Hiigellõng on alati suurepärane – mõnus ja hingav, täpselt parajalt soe ja luksuslik. Meie juba oleme armunud Hiigellõnga. Me tahame, et ka Sina armuksid hiigellõnga, hiigelvarrastesse ja eriti suurtesse aasadesse.

TJOCK” toodab ka hiigellõnga kudumiseks ja heegeldamiseks vardaid ning heegelnõelu.

Vajad nõu? Võta meiega ühendust info@kift.ee

PS: Hiigellõngad toodetakse vastavalt tellimusele. Tarneaeg kuni 20-35 tööpäeva.

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.