Kifti naiskonnas on meil alati olnud mõttes, kuidas me saaksime kaasa aidata puhtama looduse loomisele. Uusi tooteid valides alati mõtleme sellele, et toode oleks jätkusuutlik ning loodussõbralik.

Meie viimane uus valitud toode on enda täielik lemmik – korduvkasutatavad kohvitopsid, kohvitops-termos ja joogipudel. Lisaks keskkonnasäästlikule funktsioonile on tootevalik ka ilusa disainiga!

Neil Tombs ja Charlotte Gornall asutasid Neon Kactuse 2018. aastal. Üle 20 aasta töötanud toidu- ja joogitööstuses ning kogenud ühekordselt kasutatava plasti keskkonnamõju, teadsid nad, et peavad looma positiivse muutuse.

Ühendades kaks nende suurt kirge: oma armastust planeedi vastu ja suurepärast kohvi maitsmist asusid nad sellele teekonnale. Pärast mitmete korduvkasutatavate kohvitasside katsetamist mõistsid nad, et lahendus on kujundada ja ise valmistada, luua tass, mis peegeldab kohvikukogemust maitseta järeleandmisteta.

Lisaks oli oluline luua korduvkasutatav tass, mis on kapseldatud, stiilne ja ilusa disainiga, et julgustada teisi loobuma ühekordsetest jogitopsidest.

Tulemuseks oli Neon Kactuse klaasist kohvitass. Kaasaegne ja stiilne toode, mis on loodud peegeldama kohviku mugavust ja joogirõõmu ning kaotama vajaduse ühekordselt kasutatavate tasside järele. 

Neon Kactuse klaasist joogipudelid ning kohvitopsid on valmistatud kvaliteetsest borosilikaatklaasist. Klaas ei immuta kemikaale, mis tähendab, et ei võta külge maitseid ega lõhnu, mille tulemuseks on puhas maitseelamus.

DISAIN
Neon Kactuse klaaspudelid on kerged ja vastupidavad. Täpselt konstrueeritud, kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale, mis sobivad ideaalselt lemmikute kuumade ja külmade jookide tarbimiseks.

STIIL
Neon Kactuse pudelitel on ainulaadne tekstuuriga libisemisvastane käepide ja täielikult lekkekindel bambuskaas, mis on stiilne ja keskkonnasõbralik veetarbimiseks just liikvel olles.

TAASKASUTATAV
Neon Kactuse klaasist toodetel kasutatakse ainult BPA-vaba ja täielikult taaskasutatavaid materjale, mis võimaldab loobuda ühekordsetest pudelitest ja aidata luua paremat homset!

KUUM JA KÜLM KOHVITOPS-TERMOS
Kõrge kvaliteediga kahekordse seinaga roostevabast terasest konstruktsioon hoiab teie joogi ideaalse temperatuuri ja tagab joogi kauakestva värske maitse.

Tutvu kogu tootevalikuga SIIN!

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.