Kauba tarne Eesti piires DPD 4€

Kauba tarne  Soome – Smartpost 15€

Suuremahuliste toodete puhul kulleri tasu kokkuleppel.

Kui kaup on meie laos koheselt olemas, siis edastame tellimuse 1-5 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Teie poolt valitud SmartPosti või DPD pakiautomaati. Juhul, kui toode on märgitud olekusse “Saadaval järeltellimisel”, leia tarne info tootekirjeldusest. Ettetellitava kauba tarneaja pikkus sõltub kauba olemasolust tootja laos ja transpordivõimalusest. Kift Disain ei vastuta tootja poolt valitud transpordi tarneaja eest. Tarneaja täpsustamiseks Teid huvitava kauba kohta võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@kift.ee .

SmartPost ja DPD on kiire, lihtne ja mugav viis paki kätte saamiseks. Peale makse laekumist postitame Teie tellimuse. Saadetis jõuab Teieni kaubakirjeldudes oleva aja jooksul. Eriolukorrast tingituna võib kaubatransport viibida.

Kui pakk on jõudnud sihitkohta edastatakse paki saajale SMS uksekoodiga, millega saate paki automaadist kätte.

Leia endale lähim Eesti SmartPOST pakiautomaat siit:  SmartPOST pakiautomaadid.

  1. Tarnetingimused

   1. Tellimus väljastatakse Kift Disaini laost pärast arve õigeaegset tasumist.
   2. Kift Disain e-kaubamajast tellitavale Kaubale lisandub transpordihind, mis arvutatakse Kliendi ostukorvis vastavalt tellitava kauba kogusele ja valitud transpordiviisile.
   3. Kaup tarnitakse kliendile esimesel võimalusel peale müügilepingu jõustumist, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul, juhul kui toote lisainfos ei ole märgitud teisiti.
   4. Juhul, kui Tellimust ei ole võimalik koheselt terviklikult täita (kõiki tellitud Kaupu ei ole laos, Kaupadel on erinevad tarneajad vms), saadab Kift Disain tellitud Kauba Kliendile mitme saadetisena, kui mitme saadetise transpordikulu jääb Kliendi arvel toodud summa piiresse.
   5. Tellitud kaubad edastatakse Kliendile transporditeenuste osutajate abil.  Kaup toimetatakse kliendini Eesti Vabariigi piires kliendi poolt valitud Itella Smartposti või DPD pakiautomaati.
   6. Itella Smartpost või DPD pakiautomaat:
    1. Eestisisene tarne tavatellimuse korral on kohaletoimetamistasu DPD 4€ ja Soome – Smartpost 15€
    2. Müüja saadab kliendi poolt tellitud kauba kliendi määratud DPD või SmartPOST pakiautomaati;
    3. Kaup jõuab pakiautomaati vastavalt toote juures märgitud tarneinfole,  alates makse laekumisest Kift Disain arvelduskontole;
    4. Kui tellitud kaup on jõudnud SmartPOST või DPD pakiautomaati, saadetakse kliendile selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi;
    5. Kui klient ei lähe pakile õigeaegselt järgi ja pakk saadetakse tagasi, jäävad kulutsed kliendi kanda;
    6. Pakki hoitakse automaadis 7 päeva;
    7. Juhul kui valite pakiautomaadi teenuse ja toode ei mahu pakiautomaati võtame Teiega ühendust enne kauba tarnimist ja lepime kokku sobiva kullerteenuse valiku ning vajadusel täiendava tasu.
   7. Transpordihinda puudutavad küsimused ja probleemid edastada e-maili aadressile info@kift.ee.
   8. Juhul kui valite pakiautomaadi teenuse ja toode ei mahu pakiautomaati võtame Teiega ühendust enne kauba tarnimist ja lepime kokku sobiva kullerteenuse valiku ning vajadusel täiendava tasu.