Hiigellõng Merine

Näitan kõiki 9 tulemust

Hiigellõngast “Merine” kootud tekid muudavad su kodu eriti hubaseks ja luksuslikuks mässides Sind pehmusesse ja soojusesse. Hiigellõng “Merine” on Meriinovillane!  Hiigellõngast “Merine” tehtud pleedi või kampsuniga ei ole sul kunagi külm ega liiga palav. Poe kõige mõnusama ja pehme pleedi sisse, mida sinu nahk armastab!

Hiigellõng “Merine” on hoole ja armastusega tehtud ketramata lõng, millest saad kududa luksuslikke aksessuaare või kas või kampsunit ja mantlit. See on ideaalne sulle ja su perele ükskõik, kas otsid soojust jahedal õhtul või tahad pugeda pleedi alla oma kallimaga. Lisaks, on see huvitav kodusisustustoode ja eriti põnev kingitus.

HOOLDUSJUHEND
Hiigellõng “Merine” on hoole ja armastusega loodud ning ootab, et ka tema eest hoole ja armastusega hoolitsetakse. Lõnga puhastamiseks sobib keemilinepuhastus või siis jaheda veega käsipesu (masinapesu on meie lõngale sobimatu – kuumus ja hõõrumine vanutavad lõnga ära). PS! Kuna lõng on töötlemata, siis kasutamisel ajab lõng  natuke kiude ja pusakaid – need tuleb lihtsalt ära lõigata. Soovitav on hiigellõngast tooteid aegajalt tuulutada. Mida hoolsamini oma toodet hoida, seda kauem püsib lõng ilus!

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.