Mul on hea meel, et oled jõudnud Kifti e-poodi!

Meie väike kollektiiv on kolme liikmeline – Kristina, Katariina ja kass Paul.

Mõned aastad tagasi oli Kristina Austraaliast Eestisse tagasi suundumas ja sattus hiigellõnga tutvustavale reklaamile. See toode tundus hästi põnev ja peale väikest uurimist selgus, et Eestis sellist toodet ei müüda.

Samal ajal juhuslikult leidis ta tootja otse meie naaberriigist Soomest. Kuna Kristina aga Soome keelt ei valda, siis appi tõttas Katariina – kes muuseas lisaks on ka ehtedisainer ja teeb kõige ilusamaid kõrvarõngaid. Tekkis huvi? Vaata siia: www.katariinaehted.ee.

Nõnda siis Kristina ja Katariina kahekesi koostöösuhteid looma hakkasid ja hiigellõnga maale tooma. Hiigellõngast sai esimene toode meie e-poes, kuni ühel päeval endalegi üllatuseks avastasime, et oleme loonud täitsa päris toimiva oma Kifti disaintoodetega e-poe!

Tänaseks toimib meie e-pood niimoodi, et Kristina vastutab selle eest, et kõiki pildid saaks tehtud, e-pood toimiks tehniliselt ning, et raamatupidamises oleks numbrid õiged. Katariina suhtleb kõikide meie toredate klientidega, pakib kõik tellimused, vaatab, et uued tooted saaks e-poodi ning tellib kõik kaubad kohale.

Tiimi kõige uuem liige kass Pauli ametinimetuseks sai kvaliteedispetsialist. Pauli tegemistel saad kaasa elada instagramis @kiftdisain ja @kelmikulakodu.

Kõik meie e-poes olevad tooted on jõudnud müügile, sest oleme leidnud ise vajadust toote järgi. Enamus e-poes olevad tooted on meil endil igapäevaselt kasutuses. Lisaks on meie jaoks oluline, et tootevalikus oleks praktilised, kvaliteetsed esemed, nutika disainiga ja jätkusuutlikud. Oma tegemistes väärtustame ning pooldame taaskasutust ning loodussõbralikust.

Näiteks kauba sisseostuga saadud pakkematerjalid leiavad alati kasutust rohkem kui ühel korral!

Tellimuste pakkimiseks taaskasutame meieni jõudnud erinevat pakkematerjali ning võimalusel väldime kilepakendeid. Kui kaup jõuab sinuni ja tundub, et pakendil nüüd küll tegu ega nägu pole, siis tea, et see on hea eesmärgi nimel ning toode pakendis on ikka kvaliteetne.

Et olla kursis meie igapäevaste tegemistega, leia Kift Disain konto Instagramist ning vajuta follow meie Facebooki lehel Kift Disain.

Meie õnnelik elu – lihtne, nutikas kodu, hea söök ja armsad sõbrad!

Kristina, Katariina ja kass Paul