Tere tulemast!

Mina olen Kristina.

Veidi tagasihoidlik aga hästi tegus. Mulle meeldib mitu projekti käsil teen kõike korraga hästi struktureeritud väikese kaosega elustiil. Oled väga tubli, kui suutsid eelmise lause ühe korraga kokku lugeda ja sellest ka kohe aru saada!

Lisaks sellele, et oled jõudnud minu e-poodi, käin ma ka täiskohaga tööl, teen trenni ja olen fotograaf. Ahjaa, koolis käin ka, sest tarkust ei saa kunagi liiga palju olla, eksju?!

Katariina ehted

Kuid täna siin räägin sulle loo, kuidas sai võimalikuks, et oled jõudnud minu (loe: meie) e-poodi!

Mõned aastad tagasi olin Austraaliast Eestisse tagasi suundumas ja sattusin hiigellõnga tutvustavale reklaamile. See toode tundus hästi põnev ja peale väikest uurimist selgus, et Eestis sellist toodet ei müüda.

Samal ajal juhuslikult leidsin tootja otse meie naaberriigist Soomest. Kuna mina aga Soome keelt ei valda, siis appi tõttas minu Emps (kes muuseas on ehtekuntsnik ja teeb kõige ilusamaid kõrvarõngaid ning mina olen kindlasti fänn #1. Tekkis huvi? Vaata siia: www.katariinaehted.ee.

Nõnda me siis kahekesi hakkasime koostöösuhteid looma ja hiigellõnga maale tooma. Hiigellõngast sai esimene toode meie e-poes, kuni ühel päeval endalegi üllatuseks avastasime, et oleme loonud täitsa päris toimiva oma Kifti disaintoodetega e-poe!

Kõik meie e-poes olevad tooted on jõudnud müügile, sest oleme leidnud ise vajadust toote järgi. Enamus e-poes olevad tooted on meil endil igapäevaselt kasutuses. Lisaks on meie jaoks oluline, et tootevalikus oleks praktilised, kvaliteetsed esemed, nutika disainiga ja jätkusuutlikud. Oma tegemistes väärtustame ning pooldame taaskasutust ning loodussõbralikust. 

Näiteks kauba sisseostuga saadud pakkematerjalid leiavad alati kasutust rohkem kui ühel korral!

Tellimuste pakkimiseks taaskasutame meieni jõudnud erinevat pakkematerjali ning võimalusel väldime kilepakendeid. Kui kaup jõuab sinuni ja tundub, et pakendil nüüd küll tegu ega nägu pole, siis tea, et see on hea eemärgi nimel ning toode pakendis on ikka kvaliteetne. 

Et olla kursis meie igapäevaste tegemistega, leia Kift Disain konto Instagramist ning vajuta follow meie Facebooki lehel Kift Disain. 

Meie õnnelik elu – lihtne, nutikas kodu, hea söök ja armsad sõbrad! 

Kristina ja Katariina