Tere, meie kift sõber!

Naudime ilma, metsi, randu ja suveilu…

Enamasti viib õhtul tee ikka (suve)koju tagasi. Siristavad ritsikad ja laulavad linnud, õhtuti näeb taevas mõnda kulli või nahkhiirt – isegi raadiot me ei pane märgima, sest mets ja aed pakub piisavalt helisid – oska ainult kuulata ja hinnata. Vahel tundub, et ka koduaia tiiki on kolinud miljon erinevat asukat ja me ise sinna enam ei mahugi – meile jääb vaid imetleda ja vaadelda, kui palju on tiigielanikel igapäevaselt toimetamist. Hindame väga, et meie oma suvekodu pakub piisavalt aega raamatu lugemiseks ja niisama olemiseks, kõik on mugav ja käepärane.

Oleme valinud omale nii mõnegi mugava ja asendamatu toote, ilma milleta ei kujutaks enam suvel elu ettegi.

BALDAHHIIN

on ka muidu kaunis ja stiilne sisustusaksessuaar, kuid suvel lausa asendamatu abimees voodi ümber, et sääseparv ei ründaks, kui on plaanis ööjaheduses lahtise aknaga või hoopis õues tähistaeva all uinuda.

UNEMASK

Need imelised valged ööd – teoreetiliselt ei taha ju ühtegi valget ööd maha magada, kuid uni on püha ja kuidas siis ikka jaksaks kõiki päevatoimetusi teha, kui kosutav uni on jäänud unarusse. Meile on unemask juba mitmed aastad asendamatu abimees.

PÕLL

Kindlasti sööme me rohkem kodus ja terve pere on ühise söögitegemise ning õues grillimisega hõivatud. Armsad kiisupõlled on meil lausa kohustuslik aksessuaar söögitegemisel. Põll on nii tore, et ei juhtu ka midagi, kui selle terveks õhtuks ette unustad ka külalisi võõrustades

KÖÖGITARVIKUD

on kindel valik, alati olemas ja mis põhiline, neid on piisav kogus – jätkub ka suuremale söögitegija seltskonnale. PS! Eriti mugav on kasutada komplektis olevaid tange söögivalmistamisel.

MAITSEAINEPURGID

Need võid rahulikult lauanurgale unustada – järgi proovitud – külaliste poolt on neile ainult üks küsimus – kus nii stiilseid topse saada võib?

Neonkactus

 

Aitäh, et oled meiega!

Sinu Kift Disain

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.