Hea Kifti sõber

Elu meie ümber teeb kummalisi trikke ja aeg on selline, et kõige parem on praegu keskenduda enda elule ning elukorraldusele.

Oleme alati hinnanud enda ümber ilu ja mugavust. Kift Disainis valime tooted just enda praktilisest vajadusest lähtuvalt. Märtsikuu uudiskirjast leiad tooted, mis on meie kõige lemmikumad – köögitarvikud, vildist korvid, maitseainepurgid ja riidepuud. Tooted on meil endal igapäevases majapidamises kasutuses ja äraproovitud.

Tutvustame oma lemmiktooteid ka Sinule!

Köögitarvikud

Mida me ilma nendeta köögis teeks? Meile meeldib, et neid on palju erinevaid. Söögitegemisel asendamatud abimehed!

Vildist korvid

Üks praktiline ja kaasaegne korv, mis leiab igas kodus alati omal koha – ilma selleta me ei saakski. Eriti meeldib korv meie kvaliteedijuhile Paulile, kes hoiab seal oma mänguasju ja poeb sinna peitu!

Maitseainepurgid

Mis võiks olla parem ja silmale ilusam vaadata kui ilusti ritta seatud maitseainepurgid, mis on alati käepärast ja mida on mugav kasutada. Oleme teinud igast kodusest söögikorrast pidupäeva!

Riidepuud

Praktiliste ja mugavate riidepuude leidmiseks kulus meil kõige kauem aega – riidepuu peab olema kitsas ja riided ei tohiks riidepuult maha libiseda. Täpselt sellised ongi meil enda riidekappides kasutusel. Lisaks, jäi kappi veel isegi ruumi üle. Meie parim viimase aja leid!

 
See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.