Hea Kifti sõber,

Maikuu, suur toomepuu, uhke ja õisi täis – tead seda laulu ammusest ajast? Just selline ongi maikuu, kuid mis on mais veel tähtsamat? Loomulikult on see Emadepäev!

Emad on meie jaoks alati olemas ja ärme unustame, kui olulised nad meie jaoks on. Igatahes on kõik Emad väärt toredat kingitust – olgu see siis isetehtud kook ja kaart või metsa alt korjatud lilled – Emal on alati hea meel!

Vali Kifti e-kaubamajast praktiline kingitus. Kingipakist leiad õla- ja seljakoti Notabag, kätepuhastusgeeli aloe veraga – “Puresio” ning imelised Eesti disainehted Katariina Ehted. Kingipaki saame ka saata otse emale või vanaemale kõige lähimasse pakiautomaati saata. Soovi korral paneme juurde kaardi Sinu poolt valitud sõnumiga!

Vali “Suviselt hele”, “Pilkupüüdev punane” või “Soliidne Hall”. Võid ka meile kirjutada, et paneksime kingipaki kokku just Sinu Ema lemmikvärvides!

Pilkupüüdev punane

Suviselt hele

Soliidne hall

Sulle võib veel meeldida

Kõrvarõngad
Kardigan
Tüllseelik
See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.