Rubriik: Määratlemata

Valguspallid

Valguspallidega saad oma koju tuua hubasust ja romantilisust. Neid saab kasutada nii dekoratsioonina üritustel, kui ka kodusisustuses. Valguspallid annavad oma erilisuse edasi just pimedamal ajal, sest tekitavad mõnusa hajutatud hubase valguse. 

Mõtled, et kas sinu koju ikka sobivad valguspallid? Sobivad ikka! Valguspallid sobivad igasse interjööri. Eriti romantilise meeleolu loovad valguspallid magamistoas! Kui vajad veidi inspiratsiooni, siis Pinterestist leiad põnevaid võimalusi valguspallide kasutamiseks. Vihjeks võime kohe öelda, et valguspalle võid riputada nii voodipeatsi, peegliraami või riiuli külge, panna lihtsalt aknalauale või mõnda suuremasse klaasist anumasse. Lisaks on võimalus riputada valguspallid kardinapuu külge või muudmoodi lae alla. Üritustel saab valguspallid panna lihtsalt lauale meeleolu tekitamiseks.

Kifti e-kaubamaja pakub vaguspalle erinevates värvitoonides, et leiad alati endale sobiva vastavalt oma kodu värvidele! Kiftis müügil olevad valguspallid on toodetud Rootsis.

Hiigellõng TJOCKT

Põhjamaine Kaubamärk “TJOCK” on spetsialiseerunud väga paksu ja tiheda ehk siis hiigellõnga tootmisele. Hiigellõngad toodetakse vastavalt tellimustele Soomes.

Hiigellõnga tootmisel kasutatav materjal on 100% naturaalne meriino vill ja mõnel lõngal on koostises ka tussahi siidi. Meriino vill on kõige pehmem vill maailmas! See on hüpoallergiline and nahasõbralik. Hiigellõng on tehtud Meriino lamba villast – nende vill on paksem, kui tavalise lamba vill ning 6x tugevam kui inimese juuksed. Sellepärast on meriino villasest hiigellõngast “Merine” tekid ja muud kudumid eriti pehmed ja ei aja sügelema.

Hiigellõng “TJOCK” on kedratud lõng, mis teeb lõngast valminud toodete hoolduse lihtsamaks – lõng ei aja kiude ja pusakaid, pesta võib käsitsi, jahedas vees.

Meile meeldivad suured eriti paksud kudumid hiigellõngast. Hiigellõng on stiilne ja kudumid valmivad kiiresti. Kasuta oma loomingulist, et luua midagi inspiteerivat, imetlusväärset ja pilkupüüdvat. “TJOCKT” kohevad hiigellõngad sobivad nii kampsuni, mantli, päevateki, pleedi, padjakatete või mille iganes kudumiseks, kindlasti on selleks miljon ideed.

Hiigellõng on alati suurepärane – mõnus ja hingav, täpselt parajalt soe ja luksuslik. Meie juba oleme armunud Hiigellõnga. Me tahame, et ka Sina armuksid hiigellõnga, hiigelvarrastesse ja eriti suurtesse aasadesse.

TJOCK” toodab ka hiigellõnga kudumiseks ja heegeldamiseks vardaid ning heegelnõelu.

Vajad nõu? Võta meiega ühendust info@kift.ee

PS: Hiigellõngad toodetakse vastavalt tellimusele. Tarneaeg kuni 20-35 tööpäeva.

Kalendermärkmik MINU AASTA

Minu Aasta on eestikeelne kalendermärkmik, mis aitab lisaks igapäevaste tegemiste efektiivsemale planeerimisele kaasa ka Sinu unistuste ja eesmärkide täitumisele. Aasta lõppedes on Sul aga võimalus teha omakorda kokkuvõtteid ja meenutada 2020. Aasta meeldejäävamaid hetki ning saavutusi.

• Mugav kaasaskantav suurus
• Klassikaline kalendriosa nädalate ja päevade kaupa
• Eesmärkide seadmine igaks algavaks nädalaks / kuuks
• Ülevaated möödunud kuudest
• 2020. aasta kokkuvõte
• 2021. aasta planeerimine
• Lisaks valged ja ruudulised lehed muude lennukate ideede jaoks

Unistused on täitmiseks! Vaata kalendermärkmike tootevalikut SIIT!