Meie poodi on jõudnud müügile midagi väga erilist! Tegemist on 16-aastase noormehe poolt disainitud ja 3D printeriga valmistatud laualamp.

Noormees ise oma tegemiste kohta räägib niimoodi:

Mõned aastad tagasi, kui mul oli tulemas isa sünnipäev, siis soovisin talle teha kingiks midagi lahedat ja erilist ning otsustasin esimest korda luua 3D printeriga laualampi. Peale mitmeid katsetusi ja erinevate variantide proovimist leidsin just õige disaini ja lahenduse. Mõte printida lambi kuplile pildid tuli mulle endalegi ootamatult, kuid tulemus see eest eriti lahe. Isale sünnipäevaks tehtud laualambi kuplile saigi just prinditud toredad koos veedetud hetked perega.

Kuna sain laualambile ootamatult palju positiivset tagasisidet, otsustasin hakata neid veel tegema. Nüüdseks olen laualambi disaini oluliselt täiendanud ja paremaks muutnud. Alguses alustasin valgusallika lisamisel Led-ribadega, nüüd on juba kasutusel Led-pirn, mida on võimalik välja vahetada ja valida omale sobivam kas heledam, tumedam, külmem või soojem valgus.

Laualamp/öölamp ˙Hetked˙

Laualamp “Hetked” on mõeldud kõikidele inimestele igas vanuses. Laualamp on sobiv kingitus sõbrale, pereliikmele ja tuttavale meenutamaks ühiseid koos veedetud hetki. Lambi peale saad omal valikul lisada 3-4 pilti, mis on tore mälestus koosviibitud hetkedest. Mõnus sume valgus läbi piltide loob hubase meeleolu, seega sobib laualamp hästi ka öölambiks.

Laualamp ˙Hetked˙
Laualamp/öölamp ˙Hetked˙

Minu nimi on Kaur Kantsik. Olen 16. aastane noormees ja õpin Tallinna Nõmme Gümnaasiumi reaalklassis. 3D-printimise ja modelleerimisega tegelen juba 3. aastat. Mulle meeldib käia matkamas ja viibida looduses. Lisaks mängin discgolfi ja juba 8.aastat korvpalli.

Laualambi saad tellida siit – Laualamp ˙Hetked˙

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.