Rubriik: Uued tooted

Hoiame loodust!

Kifti naiskonnas on meil alati olnud mõttes, kuidas me saaksime kaasa aidata puhtama looduse loomisele. Uusi tooteid valides alati mõtleme sellele, et toode oleks jätkusuutlik ning loodussõbralik.

Meie viimane uus valitud toode on enda täielik lemmik – korduvkasutatavad kohvitopsid, kohvitops-termos ja joogipudel. Lisaks keskkonnasäästlikule funktsioonile on tootevalik ka ilusa disainiga!

Neil Tombs ja Charlotte Gornall asutasid Neon Kactuse 2018. aastal. Üle 20 aasta töötanud toidu- ja joogitööstuses ning kogenud ühekordselt kasutatava plasti keskkonnamõju, teadsid nad, et peavad looma positiivse muutuse.

Ühendades kaks nende suurt kirge: oma armastust planeedi vastu ja suurepärast kohvi maitsmist asusid nad sellele teekonnale. Pärast mitmete korduvkasutatavate kohvitasside katsetamist mõistsid nad, et lahendus on kujundada ja ise valmistada, luua tass, mis peegeldab kohvikukogemust maitseta järeleandmisteta.

Lisaks oli oluline luua korduvkasutatav tass, mis on kapseldatud, stiilne ja ilusa disainiga, et julgustada teisi loobuma ühekordsetest jogitopsidest.

Tulemuseks oli Neon Kactuse klaasist kohvitass. Kaasaegne ja stiilne toode, mis on loodud peegeldama kohviku mugavust ja joogirõõmu ning kaotama vajaduse ühekordselt kasutatavate tasside järele. 

PUHAS
Neon Kactuse klaaspudelid on valmistatud kvaliteetsest borosilikaatklaasist. Klaas ei immuta kemikaale, mis tähendab, et ei võta külge maitseid ega lõhnu, mille tulemuseks on puhas maitseelamus.

DISAIN
Neon Kactuse klaaspudelid on kerged ja vastupidavad. Täpselt konstrueeritud, kasutades kõrgeima kvaliteediga materjale, mis sobivad ideaalselt lemmikute kuumade ja külmade jookide tarbimiseks.

STIIL
Neon Kactuse pudelitel on ainulaadne tekstuuriga libisemisvastane käepide ja täielikult lekkekindel bambuskaas, mis on stiilne ja keskkonnasõbralisk vee tarbimiseks liikvel olles.

TAASKASUTATAV
Neon Kactuse klaaspudelites kasutatakse ainult BPA-vaba ja täielikult taaskasutatavaid materjale, mis võimaldab loobuda ühekordsetest pudelitest ja aidata luua paremat homset!

OLE LIIKUV
mõeldud kergeks ja vastupidavaks, et see sobiks teie liikvel olevasse elustiili.Kujundatud pehme mattviimistlusega ja kompaktse kujuga, mis tagab täiusliku haarde ja täielikult lekkekindla suletava kaane, nii et saate nautida kohvi kõikjal.

DISAIN
Tugev kahekordse seinaga vaakumisolatsiooniga ja valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, millel on BPA-vaba kaas.Oleme kõik läbi mõelnud, nii et te ei pea seda tegema.

KUUM JA KÜLM
kõrge kvaliteediga kahekordse seinaga roostevabast terasest konstruktsioon hoiab teie joogi ideaalse temperatuuri ja tagab teie joogi kauakestva, värske maitse, millel pole metallist järelmaitset.

STIILNE
loodud Neon Kactuse tassile, mis on mõeldud puhtalt joomiseks nautimiseks, ja teie barista võtab selle rõõmsalt vastu ning mahub kõigi kohvimasinate alla, tehes kohvi liikvel olles lihtsalt ja stiilselt.

Tutvu kogu tootevalikuga SIIN!

Sinu Kift Disain