HIIGELLÕNG "Merine"

Hiigellõngast “Merine” kootud tekid muudavad su kodu eriti hubaseks ja luksuslikuks mässides Sind pehmusesse ja soojusesse. Hiigellõng “Merine” on 100% Meriino villane, ehk tegemist kõige pehmema villaga maailmas! See on hüpoallergiline and nahasõbralik. Hiigellõng on tehtud Meriino lamba villast. Nende vill on paksem kui tavalise lamba vill ning 6x tugevam kui inimese juuksed. Sellepärast on hiigellõngast “Merine” tehtud tekid eriti pehmed ja ei aja sügelema. Hiigellõngast “Merine” tehtud pleedi või kampsuniga ei ole sul kunagi külm ega liiga palav. Poe kõige mõnusama ja pehme pleedi sisse, mida sinu nahk armastab!

Hiigellõng “Merinie” on hoole ja armastusega tehtud ketramata lõng, millest saad kududa luksuslikke aksessuaare või kas või kampsunit ja mantlit. See on ideaalne sulle ja su perele ükskõik, kas otsid soojust jahedal õhtul või tahad pugeda pleedi alla oma kallimaga. Lisaks, on see huvitav kodusisustustoode ja eriti põnev kingitus.

HOOLDUSJUHEND
Hiigellõng “Merine” on hoole ja armastusega loodud ning ootab, et ka tema eest hoole ja armastusega hoolitsetakse. Ainult keemilinepuhastus, masinapesu on meie lõngale sobimatu (ainult oma vastutusel) vesi, kuumus ja hõõrumine vanutavad lõnga ära. PS! Kuna lõng on töötlemata, siis kasutamisel ajab lõng kiude ja pusakaid – need tuleb lihtsalt ära noppida. Soovitav on hiigellõngast tooteid aegajalt tuulutada. Mida hoolsamini oma toodet hoida, seda kauem püsib lõng ilus!

Näitan ainukest tulemust