Rubriik: Kliendi tagasiside

Imelised pojengid!

Pojengid on küll meie poe kõige kuumem kaup. Neile tullakse isegi järgi Tartust!

Teinekord aga on nii, et leiad midagi poest, mida sul on kohe ruttu nüüd vaja. Tead ju küll seda tunnet, eks? Üks armas klient võttis meiega ühendust, et lõpuks ometi on ta leidnud pojengid, milliseid on ta otsinud juba pikemat aega. Küll aga tuli nüüd kiirelt tegutseda, sest puuduolevad lilled veel viimased olulised detailid, mis olid sündumuse tähistamise pidupäevalt puudu.

Mõeldud tehtud – klient peab õigeks ajaks pojengid kätte saama! Meele teeb rõõmsaks, kui kliendid meile hiljem tagasi kirjutavad, et tagasisidet jagada.

“Olen südamepõhjani tänulilk, et kiiresti tegutsesite. Homseks ürituseks on vajalikud lilled olemas! Ja nad on reaalselt sama imekaunid, kui pildil!”

Meil on ääretult hea meel. See oli üks kordaläinud päev!

Aitäh!

Oeh, need sünnipäevakingid

Mõnel inimesel ikka on antud annet sünnipäevakinkide tegemiseks. Kohe teab ja oskab õigele sünnipäevalapsele teha ideaalse kingituse.

Just üks selline klient meile kirjutas, sest temal tuli imeline idee emale sünnipäeva kingiks. Mina vist ei tuleks eluski sellise idee peale. Nimelt ostis kliente meilt suuremas koguses hiigellõnga “Pehmik”, et sellest emale tähtsaks sündmuseks pleed kududa. Kuid sellest ei tulnud tavaline pleed! Pleedi sisse on põimitud kangale trükitud laste pildid ja head soovid.

Kui üks idee on vinge, siis kui vinge see idee on?

Pojengid, pojengid…

Nädalalõpp ikka jõuab nii kiiresti kätte, et kohe ei jõuagi kõike jagada.

Esmaspäeval helistas meile üks ääretult armas klient, kes soovis pojenge oma silmaga näha. Proovime alati, kui vähegi võimalik, klientidele erinevate soovidega vastu tulla. Kuna meil veel oma poekest ei ole, kuhu saaksite tulla külla ilma etteteatamata, siis ühendust võttes ikka saab kõiki tooteid ka käest-kätte või kui soovid katsuda-oma silmaga näha enne ostu sooritamist.

Igaljuhul, selle kliendiga oli huvitav lugu, et kiirete toimetuste vahel saime temaga kokku keset linna. Igaks juhuks panime autosse kaasa suurema koguse pojenge erinevates toonides, et ikka oleks valikuvarianti.

Õnnelik klient lahkus nelja kimbu pojengiga ja saatis meile tagasisideks pildi alloleva pildi.

Aitäh!

Pojengid