Elu on sama lihtne, kui kõrvarõngaste valimine

Katariina Ehted on unikaalne Eesti disain – käsitöö kõrvarõngad. Valikus on ehted naistele kui ka ehted meestele. Iga ehet on valmistatud väikeses koguses, mis tähendab, et ehe, mille valid on unikaalne. Minu silmad panevad särama kõikvõimalikud pärlid ja kristallid ning neist vormitud ehted. Ehteid disainima inspireerib mind elu ise – julgus, individuaalsus, värskus. Nii sünnivadki käsitsi valmistatud kaasaegsed ja ägedad ehete kollektsioonid.

Igal ehtel oma lugu. Ehete loomiseks on mul alati ideid ja inspiratsiooniallikaks kõik meid ümbritsev, milles leian naiselikku ilu ja salapära.

Ehete juures leiad väikseid mõtteterasid, mis iseloomustavad nii ehteid kui ka igat päeva.

Ehted on mõeldud julgele naisele, kes naudib elu ja väärtustab iseennast.

Kristallid ja poolvääriskivid lisavad sära.

Katariina ehted – ole enesekindel!

Ehete disainimiseks kasutan mitmeid erinevaid materjale. Minu lemmikud on mageveepärlid, Swarovski kristallid ja poolvääriskivid.

Lisaks meeldib mulle oma loomingusse kasutada midagi päris loodusest näiteks puitu ja teokarpe. Looduses leidub alati midagi erilist, mis on sobiv ehte loomiseks.

MAGEVEEPÄRLID

Lisa endale naiselikust ja salapära – pärlid sobivad selleks suurepäraselt.

Indias kasutati neid talismanina. Mongolid uskusid, et keedetud pärlid tõstavad mehejõudu, naistele toovad aga ilusaid unenägusid. Hiinlased kasutasid pärleid raviks. Roomlased pidasid neid võimu, tarkuse ja õnne sümboliks. Tänapäeva naisele lisavad pärlid kindlasti enesekindlust!

POOLVÄÄRISKIVID

Kanna poolvääriskive igapäevaselt! Poolvääriskivid lisavad Sulle enesekindlust ja eluenergiat.

TEOKARBID

Teokarbid on looduse poolt vormitud kunstitoesed ning mul jääb vaid üle lisada teokarpp ehtesse.

PUIT

Suurepärane materjal, millest saab vormida ja lõigata mida iganes. Ehete loomiseks kasutan kadakat või kase puitu.

Hoia kõik ehted eraldi, soovitavalt kotis või karbis – nii hoiad ära ka pärlite tuhmumise ja kulumise. Ehete hoidmiseks ei sobi vannituba, sest ruum on niiske.

Hoidu ehetele peale piserdamast parfüümi või juukselakki, see võib tekitada pärlitele kleepuva kihi ning muudab need tuhmiks.

Väldi ehete kokkupuutumist kreemidega – ära katsu ehteid kreemiste kätega.

Käsitööehteid ei sobi kanda ujumas, saunas ega dušši all.

Liigne niiskus ei ole ühegi ehte jaoks hea!
Ehte metallosad oksüdeeruvad keskonnamõjude tõttu, samuti kuluvad kandmisel ja muudavad värvi.

Puhasta ehteid vastavalt vajadusele selleks ettenähtud vahendiga.

Ehete kukkumise ja tuhmumise kiirus sõltub paljudest asjaoludest – kattekihi paksus, naha tüüp, õhuniiskus ja ka see, kas väärisesemeid kasutatakse ja hoitakse õigesti.

Pitsist kõrvarõngad on töödeldud ainega, mis ei karda niiskust, mis tähendab, et võid neid pesta, kuid kuivata koheselt valgel salvrätikul. Pitskõrvarõngaid hoia rippuvas või horisontaalses asendis kuivas ruumis.

Kristallist, klaasist ning poolvääriskivist pärlid võivad kivile kukkudes puruneda!

Katariina Ehted – head kandmist!

See veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda sulle paremat sirvimiskogemust. Selle veebisaidi sirvimisega nõustud meie küpsiste kasutamisega.