Kätepuhastusgeel aloe veraga – “Puresio”

5,00 

Puresio kätepuhastusgeel on mõeldud käte kiireks puhastamiseks vee ja seebi puudumisel – hävitab enamiku viiruseid, seeni, hallitust ja baktereid. Aloe vera niisutab ja toidab nahka, tänu sellele jäävad käed mõnusalt pehmeks ning meeldiva lõhnaga.

Alkoholisisaldus 64%. 

Kasutamisjuhend:

Pigista väike kogus geeli peopesale ja masseeri käsi ning randmeid kuni naha kuivamiseni, pööra ka suurt tähelepanu sõrmevahedele, peopesadele. Tõhusaks puhastamiseks soovitame geeliga käsi hõõruda 20-30 sekundit. Väldi kokkupuudet silmade ja vigastatud nahaga. Ära lahjenda toodet. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele ja kogu perele. Suurepärane toode autosse, käe-, reisi-, trennikotti jne.

Koostisosade loetelu (Ingredients):

Ingredients (INCI): Alcohol, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. Kätepuhastusgeel  on värvainete vaba.

Sobib ka kutseliseks kasutamiseks ja veganitele.

Kirjuta meile, kui soovid suurt kogust  – info@kift.ee

Hoiatused ja ettevaatusabinõud:

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ei sobi väikelastele iseseisvaks kasutamiseks. Väldi geeli sattumist silma, vajadusel loputa kohe sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Tuleohtlik, hoida eemale süttimisallikast! Hoia pakend suletuna, toatemperatuuril ja päikese eest kaitstult.

Netokogus 50ml

Toode on läbinud kõik vajalikud kosmeetikanõuded vastavalt Euroopa Parlamendi Nõukogu määrusele nr 1223/2009/EÜ – järgib vastavalt heale tavale tootmisnõudeid ja on keemiku poolt ohutusaruandes ohutuks ja tõhusaks kätepuhastusvahendiks kinnitatud. Puresio kätepuhastusgeel on terviseameti poolt heaks kiidetud.

Toodetud Eestis

Tarneinfo: 
Postitame kuni 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.
Tootekood: 672722229 Kategooriad: , Sildid: , , ,
Nimi
E-post
Telefon
Enquiry