Kohaletoimetamine

Itella Smartpost pakiautomaat – tellides vähemalt 125€ väärtuses saatmine Eesti piires TASUTA (tavahind 3,90€)

Kui kaup on meie laos koheselt olemas, siis edastame tellimuse 1-3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist Teie poolt valitud SmartPosti pakiautomaati. Juhul, kui toode on märgitud olekusse “Saadaval järeltellimisel”, leia tarne info tootekirjeldusest. Ettetellitava kauba tarneaja pikkus sõltub kauba olemasolust tootja laos ja transpordivõimalusest. Tarneaja täpsustamiseks Teid huvitava kauba kohta võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@kift.ee .

SmartPost on kiire, lihtne ja mugav viis paki kätte saamiseks. Peale makse laekumist postitame Teie tellimuse. Saadetis jõuab Teieni 1-3 tööpäeva jooksul.
Kui pakk on jõudnud sihitkohta edastatakse paki saajale SMS uksekoodiga, millega saate paki automaadist kätte.

Leia endale lähim SmartPOST pakiautomaat siit: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

Itella-Smartpost-hor-logo

KAUBA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

1.1 Tellimus väljastatakse Kift Disaini laost pärast arve õigeaegset tasumist.

1.2 Kift Disain e-kaubamajast tellitavale Kaubale lisandub transpordihind, mis arvutatakse Kliendi ostukorvis vastavalt tellitava kauba kogusele ja valitud transpordiviisile.

1.3 Kaup tarnitakse kliendile esimesel võimalusel peale müügilepingu jõustumist, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul, juhul kui toote lisainfos ei ole märgitud teisiti. Viivituse korral võetakse Kliendiga täiendavalt ühendust.

1.4 Juhul, kui Tellimust ei ole võimalik koheselt terviklikult täita (kõiki tellitud Kaupu ei ole laos, Kaupadel on erinevad tarneajad vms), saadab Kift Disain tellitud Kauba Kliendile mitme saadetisena, kui mitme saadetise transpordikulu jääb Kliendi arvel toodud summa piiresse.

1.5 Tellitud kaubad edastatakse Kliendile transporditeenuste osutajate abil.  Kaup toimetatakse kliendini Eesti Vabariigi piires kliendi poolt valitud Itella Smartposti pakiautomaati.

1.6 Itella Smartpost pakiautomaat:

1.6.1 Kohaletoimetamine on tasuta juhul, kui ühe tellimusega ostetud kauba kogusumma on vähemalt 125 eurot. Väiksema tellimuse korral on kohaletoimetamistasu 3,90€;

1.6.2 Müüja saadab kliendi poolt tellitud kauba kliendi määratud SmartPOST pakiautomaati;

1.6.3 Kaup jõuab pakiautomaati 3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest Kift Disain arvelduskontole;

1.6.4 Kui tellitud kaup on jõudnud SmartPOST pakiautomaati, saadetakse kliendile selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi;

1.6.5 Kui klient ei lähe pakile õigeaegselt järgi ja pakk saadetakse tagasi, jäävad kulutsed kliendi kanda;

1.6.6 Pakki hoitakse automaadis 7 päeva;

1.7 Transpordihinda puudutavad küsimused ja probleemid edastada e-maili aadressile info@kift.ee.